Rakvere Vallavalitsus otsib tugitöötajat

Rakvere Vallavalitsus võtab tähtajalise töölepinguga tööle tugitöötaja.

Tööaeg : esmaspäevast reedeni, 40 tundi nädalas.

Töötasu: 650 eurot (bruto), lisandub sõiduauto kasutamise kompensatsioon 80 eurot kuus.

Nõuded kandidaadile:

- vähemalt keskharidus;

- juhiloa olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamine;

- sobivad isikuomadused, sh empaatiavõime, hea suhtlemisoskus, kohuse- ja vastutustunne, ausus, korrektsus, pingetaluvus;

- puuduvad kriminaalkaristused;

- kasuks tuleb eelnev töökogemus sotsiaalvaldkonnas.

Töö sisu: projekti „Erivajadustega inimeste tugiteenuste parendamine Lääne-Virumaal" raames Rakvere valla erivajadustega tööealistele isikutele või eakale isikule kodu- ja/või tugiisikuteenuse osutamine.

Kandideerimiseks esitatavad dokumendid:

- CV;

- haridusttõendav dokument.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid (kirjalik avaldus; elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik; ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad tuleb esitada Rakvere vallamajja (Vallikraavi 8, 44306 Rakvere, delta@rakverevald.ee) hiljemalt 26.mail 2017. a.

Kontaktisik: Rakvere Vallavalitsuse sotsiaalnõunik Mirje Reinumäe, tel 327 8264, e-post mirje@rakverevald.ee