Selgusid seiklusliikumise tulemused

Maakondliku tervisenõukoguga koostöös  korraldatud 2017.aasta seiklusliikmuses osales ligi 400 inimest Rakvere, Vinni, Haljala ja Sõmeru valla radadel.  Rakvere valla kahel rajal osalejatest esitasid oma vastused 128 inimest.

Kõige enam oli valla radadel osalejaid Rakvere linnast, seejärel naabervaldadest, kuid ka mitmed huvilised olid maakonnast väljaspoolt. Rõõmustav on see, et mitmed pered meie vallast osalesid eelmise aastaga võrreldes enam sel üritusel.  Nii Lasila kui Veltsi kool korraldasid oma õpilastele erinevaid liikumisüritusi, kuid mitmed õpetajad ja õpilased jõudsid ka valla rajale. Tublid olid ka Rakvere gümnaasiumi õpilased, kes kehalise kasvatuse tundides oma õpetaja õhutusel läbisid Tõrremäe-Tõrma ringi.

Loosimise tulemusel osutusid auhindade saajateks Rakvere valla radadel liikujatest:

Cerly Kruusmaa, Reesi Efert, Monika Uussalu, Liina Tinnuri, Johanna Intal, Marily Kuusemäe, Mari – Liis Kiis, Jana Orujõe, Kaidi Part ja Lilian Loit.

Loetletud osalejad saavad oma auhinnad kätte Rakvere vallamajast (Vallikraavi 8) alates 19.juunist tööpäeviti kella 8-12 või 13-16.

Loosiõnne oli ka Romary Hangil, Tiina Toostil ja Helle Taaksalul, neile antakse auhinnad üle teiste valdade esindajate poolt.

Kõikide radade vastused ja loosimisel auhinnad võitnute nimed avalikustatakse ka veebilehel http://seiklusliikumine.weebly.com/ .

Täiendavat infot saab tel 3278 268 või marge@rakverevald.ee

Head liikumist