Volikogu

1.11.16

Rakvere Vallavolikogus on 13 liiget.

Kohad jagunevad järgmiselt: 

6 kohta valimisliit Tammine Vald (VL)

3 kohta Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE)

3 kohta Erakond Isamaa ja Res Publica Liit (IRL)

1 koht Eesti Reformierakond (RE)

 
Nimi e-post Telefon
Mare Algpeus (SDE) marealgp@gmail.com 53310684
Boriss Balõtšev (SDE) boriss.balotshev@gmail.com 51946313
Eve Kangur (VL) evekangur@gmail.com 56648385
Hannes Konist  (VL) hannes.konist@mail.ee 5034982
Raivo Kool (SDE) raivo.kool@mail.ee 5297182
Liis Lille (IRL) liislille@gmail.com 58150152
Anneli Martinson (VL) anneli.martinson@gmail.com 5291489
Allar Neeme (VL) allar.neeme@gmail.com 5082693  
Aivar Niinemägi (VL) aivar.niinemagi@pandivere.eu 51911679
Gunnar Pentsop (VL) gunnarpentsop@hot.ee 5048561
Toomas Rajamäe (RE) toomas.rajamae@elektrilevi.ee 5037003
Marek Stern (IRL) marek.stern@optimera.ee 53329338  
Veiko Vilu (IRL) veiko.vilu@gmail.com 58056757

 

Toimetaja: MARGIT MITT