1.11.16

Rakvere Vallavalitsus
 Vallikraavi 8 Rakvere linn
 44306 Lääne-Virumaa

 tel 327 8262
 e-post: vallavalitsus@rakverevald.ee
 www.rakverevald.kovtp.ee

 Registrikood 75012096

 Pangakontod:
 EE191010502017537009 SEB Pank
 

 


Vallavalitsus on avatud esmaspäevast reedeni  07.30-16.00 
Lõuna 12.00-12.30

Ametinimetus Nimi Kontaktandmed Haridus    
Vallavanem Aivar Aruja

Tel. 327 8261, 5187119

e-post: aivar@rakverevald.ee

kõrgem
Vallasekretär (ametijuhend) Margit MItt

Tel. 327 8262

e-post: margit@rakverevald.ee

kõrgem

Keskkonna- ja elamu-

kommunaalnõunik (ametijuhend)

Lauri Sard

Tel. 327 8266, 5228375

e-post: lauri@rakverevald.ee

kõrgem
Sotsiaalnõunik (ametijuhend) Mirje Reinumäe

Tel. 327 8264

e-post: mirje@rakverevald.ee

kõrgem
Maakorraldaja (ametijuhend) Aino Riiberg

Tel. 327 8267

e-post: aino@rakverevald.ee

kõrgem
Arenduskonsultant (ametijuhend) Marge Lepik

Tel. 327 8268

e-post: marge@rakverevald.ee

kõrgem
Pearaamatupidaja (ametijuhend) Ella Sard

Tel. 327 8265

e-post: ella@rakverevald.ee

keskeri
Raamatupidaja (ametijuhend) Helve Aruja

Tel. 327 8269

e-post: helve@rakverevald.ee

kõrgem

 

Toimetaja: MARGIT MITT